Ważne zmiany w pracy Klubu!!! Przeczytaj przed treningiem!!!

Trenuj bezpiecznie – Procedura bezpieczeństwa sanitarnego
27 stycznia, 2021

Zasady funkcjonowania Klubu ArtDance & ArtFit

od 01.02.2021 roku do odwołania

Na wstępie należy wskazać, iż ArtDance & ArtFit dochował szczególnej staranności w celu dostosowania zasad funkcjonowania do nowych przepisów, które weszły w życie po 27.12.2020 r. tj. wydaniem ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Poz. 2316) w związku z przeciwdziałaniem rozpowszechniania się wirusa SARS-CoV-2 i realizuje świadczone usługi zgodnie z obowiązującym prawem i w zakresie funkcjonujących przepisów. Działamy legalnie.  ArtDance & ArtFit po aktualizacji rozporządzenia z dnia 21.12.2020 r., wyłączył ze swojej usługi zajęcia realizowane w ramach PKD 93.0, zgodnie z zaleceniami MZ i GIS oraz informacjami zawartymi na stronach gov.pl.

 • klub rezygnuje z dotychczasowej formy zajęć i na czas obowiązywania zakazów wymienionych realizuje jedynie kursy edukacji ruchowej, kursy celowe, zajęcia przygotowawcze, wydarzenia sportowe oraz seminaria sportowe i inne formy mieszczące się w przedziale PKD 85.5.

Obecnie z klubu korzystać mogą wyłącznie:

 • uczestnicy szkoleń i kursów edukacji ruchowej prowadzonych przez Instruktorów zgodnie
  z harmonogramem dostępnym na artdance.waw.pl, www.artfit.waw.pl oraz
  w recepcji klubu,(wymagane oświadczenie w recepcji klubu),
 • osoby biorące udział w szkoleniach edukacji ruchowej wraz z trenerem personalnym.
 • osoby przygotowujące się do zawodów sportowych lub uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego (wymagane oświadczenie i licencja link do licencji http://triathlon.pl/licencjeag/  należy wykupić licencję jednorazową za 20zł , zadzwoń do nas powiemy jak to zrobić w 15 min)

Przypominamy o obowiązku:

 • zakrywania ust i nosa na terenie całego klubu, oprócz sal treningowych i siłowni, podczas treningu możesz ćwiczyć bez maseczki,
 • dezynfekcji rąk przy wejściu do klubu,
 • dezynfekcji sprzętu po każdorazowym użyciu (środki dostępne są w całym klubie),
 • zachowania dystansu 1,5 m od pozostałych Klubowiczów,
 • zmianie obuwia, korzystaniu z ręcznika,
 • pozostania w domu, jeśli czujesz się źle lub masz podwyższoną temperaturę.

Informujemy, że obsługa klubu systematycznie dezynfekuje sprzęt sportowy oraz wyposażenie klub t.j. włączniki świateł, klamki, poręcze itp. Obsługa Klubu została poinformowana o zasadach bezpieczeństwa oraz procedurach działania w przypadku podejrzenia zakażenia pracowników klubu lub Klubowiczów.

Obsługa Klubu zobowiązuje się stosować do wytycznych w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się pandemii, w tym do zapewnienia wszystkim Klientom niezbędnych środków do dezynfekcji, utrzymywania czystości w obiekcie na najwyższym poziomie oraz udzielania wszelkich informacji niezbędnych do bezpiecznego korzystania z Klubu.

GODZINY OTWARCIA KLUBU:Pn-pt godz.15.00 – 21.30 , sb godz. 10.00 -16.00, nd- nieczynne

 Ilość osób na zajęciach jest ograniczona. Prosimy o rezerwację telefoniczną lub sms na nr tel 517267927. 

Odwołanie rezerwacji możliwe do godz. 13, w przeciwnym razie osoba straci możliwość rezerwacji miejsca. Prosimy o wyrozumiałość i czekamy na Was.  Prosimy o zapoznanie się zasadami treningu (dostępne w aktualnościach).

Zobacz grafik