Nasi instruktorzy tańca, fitnessu, trenerzy personalni oraz masażyści zadbają o Twoją kondycję, zdrowie, sylwetkę oraz dobre samopoczucie.

Marta Miros


Właścicielka studia, które powstało z miłości do tańca. Trenowała taniec od dziecięcych lat, od tańca współczesnego, nowoczesnego po towarzyski, biorąc udział w wielu międzynarodowych turniejach, pokazach i warsztatach, zajmując miejsca finałowe. W trakcie studiów intensywnie tańczyła i szkoliła się w warszawskich szkołach tanecznych. Po studiach zaczęła poszukiwania nowych styli tanecznych takich jak: salsa, reaggeton, merengue, bachata. Stale poszukuje w tańcu i szkoli się na warsztatach tanecznych. Jest dyplomowaną instruktorką tańca, od wielu lat uczy tańca nowoczesnego dzieci i młodzież , prowadzi zajęcia latino solo i tańca towarzyskiego oraz Zumba Fitness, od 8 lat, jest członkiem ZIN (Zumba Instruktor Network). Od kilku lat jest współorganizatorem Projektu „Roztańczony Rembertów” oraz Maratonów Zumba Fitness – „Zumbertów.
Taniec jest dla niej jak powietrze – bez niego nie mogłaby żyć. Swoją energię i pasję do tańca przekazuje innym każdego dnia.


W naszym studiu prowadzi zajęcia: taniec nowoczesny dla dzieci, Latino Ladies, Zumba Fitness.

Karina Kulig


Ukończyła studia podyplomowe o kierunku artystyczne formy aktywności ruchowej- taniec oraz kierunek wychowanie fizyczne na AWF w Katowicach, instruktor fitness i pływania. Z zamiłowania nauczyciel tańca oraz wychowania fizycznego. Wieloletnie i różnorodne doświadczenie taneczne zdobywała w: Społecznym Ognisku Baletowym w Częstochowie, Zespole Tanecznym SPLOT w Częstochowie, Studiu Tańca Współczesnego i Baletu ARABESKA w Katowicach , w grupie JAMMIN SQUAD (uczestnik programu GOT TO DANCE i MAM TALENT) oraz teatrze tańca B.SIDES DANCE COMPANY prowadzonego przez Pawła Michno. Laureatka nagrody GRAND PRIX na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych w Piotrkowie Trybunalskim w kategorii solo.
 Liczne szkolenia i warsztaty sprawiają, że jest wspaniałą i wszechstronną instruktorką, W ArtDance jej grupy taneczne moga pochwalić się licznymi miejscami finałowymi na ogólnopolskich turniejach tanecznych.

W naszym studiu prowadzi zajęcia: hip hop, taniec nowoczesny, jazz.

Marta Łęgowik


Marta Łęgowik – tańczy odkąd skończyła 10 lat. Pierwsze taneczne kroki zaczęła stawiać w Społecznej Szkole Baletowej w Częstochowie. Potem był to zespół tańca jazzowego. No i stało się, zakochała się w tej technice bez końca. Ukończyła choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Tańczy w zespole Izabeli Borkowskiej „Flesz”. Uwielbia zarażać ludzi swoją taneczną pasją. Najlepiej odnajduje się we wszelkich formach musicalowych – stąd jej szczególne zamiłowanie do stylu jakim jest theater jazz. Prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz nieustannie rozwija się w zakresie tańca. W Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie rozpoczęła kurs instruktorski o specjalizacji taniec jazzowy, aby jeszcze bardziej zagłębić się w tę technikę tańca.
Uważa, że w życiu warto mieć więcej niż jedną pasję, więc w międzyczasie poszła na studia… lotnicze zdobywając tytuł magistra lotnictwa. Uwielbia podróżować. Mieszkała w różnych miastach Polski, w Nowym Jorku, gdzie szkoliła się w Broadway Dance Center oraz na Islandii, gdzie pracowała jako instruktor tańca jazzowego w Bryn Ballett Academian. Ponadto interesuje się astronomią i fotografią.

W naszym studiu prowadzi zajęcia: balet dla dzieci

Olga Sokołowska


Flamenco jest dla niej miłością życia, od pierwszego wejrzenia, usłyszenia i zatańczenia. Swoją przygodę z flamenco zaczęła w Warszawie w 2003 roku, a w 2007 roku zaczęłam regularnie wyjeżdżać do akademii tańca w kolebce flamenco - Sevilli. Spędzając tam na intensywnej nauce przynajmniej miesiąc każdego roku, ucząc się od najlepszych tancerzy na świecie. Spośród wszystkich Mistrzów, jakich spotkała na swojej drodze, najważniejszymi są dla niej: Andres Pena, Pilar Ogalla, Angel Atienza i Manuel Betanzos. W 2007 roku zaczęła także prowadzić regularne zajęcia z flamenco w warszawskich szkołach, dzięki czemu może dzielić się swoją pasją i miłością do tego tańca z innymi. Jest wyjątkową tancerką flamenco ale też wyjątkową osobą, pełną ciepła i pozytywnej energii.

W naszym studiu prowadzi zajęcia: Flamenco

Alisa Turska


Dyplomowany instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka Polskiej Akademii Sportu. Zdrowy tryb życia oraz sport od zawsze były jej wielką pasją. Swoje kompetencje poszerzała na licznych szkoleniach i warsztatach m.in. Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Aktywna ciąża, Sztangi, Aerobox. Na zajęciach zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń i ich efektywność a oprócz tego przekazuje mnóstwo energii i daje mnóstwo radości do dalszego działania.

W naszym studiu prowadzi zajęcia: Pilates oraz Super Spalanie

Małgorzata Matyja


Uśmiechnięta i pozytywna instruktorka, mgr wychowania fizycznego i fizjoterapii, absolwentka podyplomowych studiów dietetyki, absolwentka licznych kursów doszkalających: pilates, pilates dla kobiet w ciąży, pilates senior, pilates taśmy i małe piłeczki, body ball, stretching,  basic aerobik, basic body. Miłośniczka jogi. Dzięki swej wiedzy, doświadczeniu i osobowości ma na swych zajęciach pełne sale.

W naszym studiu prowadzi zajęcia: Zdrowy kręgosłup.

Justyna Opalach


Instruktorka Fitness z certyfikatem Polskiej Akademii Sportu. Fitness jest jej pasją od ponad 15 lat. Cały czas stara się podnosić swoją wiedzę na szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach fitness. Specjalizuje się przede wszystkim w zajęciach wzmacniających. Dobry trening z jednoczesną dawką pozytywnej energii, to jej wizytówka. Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech na twarzach uczestników po zakończonym treningu.

W naszym studiu prowadzi zajęcia: Fit Poranek

Małgorzata Chudzik


Nauczyciel jogi (międzynarodowy certyfikat nauczycielski metody Iyengara junior intermediate I), terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, magister pedagogiki, animator społeczno- kulturalny ze specjalnością taniec. Uczestniczyła w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach w Polsce i zagranicą z zakresu jogi, TCM a także profilaktyki zdrowia od 1995. Joga towarzyszy jej od 24 lat, jest dla niej elementem utrzymania zdrowia, sprzyja wyciszeniu i odprężeniu umysłu. Pracując z ludźmi ważne jest dla niej indywidualne podejście, praktyka zgodna z własnymi możliwościami i systematyczność. Wtedy przekraczanie kolejnych trudności przebiega w spokoju i zdrowiu.

W naszym studiu prowadzi zajęcia: Joga

Martyna Komuda


Instruktorka Rekreacji Ruchowej w specjalności Fitness. Ukończyła kurs instruktora w Polskiej Akademii Nauk oraz szkolenia Zdrowy Kręgosłup, Pilates piłki i taśmy. W 2015 r ukończyła kurs pedagogiczny. Od 10 lat prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych. Najważniejsze jest dla niej indywidualnie podejście do uczestników zajęć, dokładność i staranność w wykonywaniu ćwiczeń. Jej zdaniem im dokładniej wykonasz ćwiczenia nawet te najprostsze tym szybciej osiągniesz cel.

W naszym studiu prowadzi zajęcia: Powrót do Formy oraz Sexy pupa-płaski brzuch